Bakire Escort Hakkari Bayan Havanur

Selam Ben, Bayan Havanur 30 yaşındayım, Hakkari’de yaşıyorum. Üniversite yıllarım Antalya’da geçti sonrasında baba toprakları olan Manisa’ya döndüm. Burada büyük ve kurumsal bir firmada okuduğum okula ve bölüme uygun bir iş imkânı buldum ve çalışmaya başladım. Yapmış olduğum işi severek yapmaktayım. Boş zamanlarımda genelde kitap okumak, el işleri yapmak gibi hobilerim bulunmaktadır. Ayrıca arkadaşlarım ile yapmış olduğumuz birbirinden güzel aktiviteler ile boş zamanlarımı eğlenceli olarak geçirmekteyim.

Sinema izlemeyi severim genelde aksiyon ve gerilim filmleri izlemekten hoşlanırım. Müzik konser, tiyatro gibi faaliyetler ve resim sergisi gibi faaliyetlerden hoşlanır ve vakit buldukça gitmek isterim. Korkularım arasında karanlık ve yalnız kalmaktan korkan biriyim. Ama korkularımla baş etmesini de bilirim. Özel hayatım şimdi kalbim boş bir veya iki ilişkim oldu ama sonu gelmedi onların ve benim yapmış olduğum hatalar yüzünden sonlanmış oldu. Evlilik benim için biraz daha şimdilik uzak Karşıma evlilik için uygun biri henüz daha çıkmadı.

Gözlerime bakıp beni gerçekten sevdiğini hiç tereddütsüz söylenecek biri henüz yok. Arkadaş çevrem çoktur ve onlarla planlı ve programlı görüşmelerimiz olmaktadır. Arada İzmir’e gider sahil kenarında güzel vakit geçirmekteyiz. Onlar ile yapmış olduğumuz doğa yürüyüşleri ve sabah kahvaltıları ile buluşur ve eğlenceli zaman geçirmekteyiz. Tatil benim içinde çok istemiş olduğum ve deniz, kum, eğlence olarak tatil planları yaptığım güzel ve unutulmaz anların yaşandığı bir dinleme aktivitesidir. Tatilde arkadaşlarım ve ailemle İzmir’in güzel sahillerine akın der ve vakit geçirmekte oluruz.

Bir Cevap Yazın