Hakkari Escort bayan Ayça

Merhaba ben Bayan Ayça 20 yaşındayım. Hakkari’de doğdum. Aslan burcuyum. İlkokul eğitimimi, ortaokul eğitimimi, lise eğitimimi hep Hakkari’de okudum. Ben kumral, 1, 75 boylarında 55 kilo mavi gözlü bir genç kızım. Üniversiteyi Antalya’ da Akdeniz Üniversitesi’nde okumaktayım. Okumakta olduğum bölüm turizm ve otelcilik bölümüdür. Antalya tam bana göre olan denizi ile kumu ile eğlence mekânları ile sevdiğim bayıldığım bir yerdir. Eğlencelere, partiler bayılırım.

Parti varsa emin olun hemen o partide olurum kesinlikle kaçırmam. Eğlencesiz olur mu hiç öyle? Bana göre olmaz ben eğlencesiz, müziksiz, danssız kesinlikle duramam. Hayvanların hepsini çok seviyorum. Onlar iyi ki varlar. Onlar çok sadık dostlar. Eğlence mekânları olarak Disco, bar, karaoke, canlı müzik olan her yerde ben varımdır. Kaçar mı hiç benden kaçmaz çünkü ben eğlenceli bir karakterim.

Genellikle boş zamanlarımda alışverişe çıkarım, arkadaşlarla bir kafe de oturup bir şeyler yer içerim, gezerim, koşarım, spor yaparım, kitap okurum olmadı gider denize veya havuza girer serinlerim. Karaoke bara giderim şarkı söylerim stres atarım. Sosyal ağlarda gezmeyi çok severim özellikle Facebook, Twitter ve İnstagram’da çok takılırım stres atarım, oyun oynarım olmadı bol bol resim veya video çeker İnstagram’ıma atarım. Eğer özel hayatımı anlatmak gerekirse eğer çok sevgilim olmuştur. Ama daha evlenilecek olan kişi denk gelmedi. Ama beni bu şekilde kabul edebilecek beylerle tanışmayı çok isterim.

Bir Cevap Yazın