Hakkari Escort bayan Figen

Merhabalar, ben Bayan Figen, 34 yaşındayım, Hakkari’de yaşıyorum. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdim ancak mesleğimi maalesef hiç icra etmedim. Sadece barolar odasına kayıtlı, hukuk fakültesi mezunu, ev hanımı ve dünyalar güzeli bir kız çocuğunun annesiyim. Eşimden iki sene önce boşandım, kızım ve annemle, birde gofret isminde dünyalar yakışıklısı bir Golden ile yaşıyorum.

Türkan Şoray hayranıyım ve eski Yeşilçam filmlerini izlemeye, doğa ile baş başa kalıp uzun ve keyifli yürüyüşler yapmaya bayılırım. Boş zamanlarımda goblen yapmaya ve örgü örmeye bayılırım. Az öncede bahsettiğim gibi yürüyüş yapmanın dışında sporla pek ilgilenmem. Okumayı severim, özel ilgi alanım çocuk gelişimi üzerine yazılmış kitaplardır. Ara ara şiir dinletilerine gitmekten hoşlanır, ancak en dostlarımla vakit geçirmekten, sohbet etmekten ve dertleşmekten büyük haz alırım.

Genel yapı itibarı ile olgun, ağırbaşlı ve ciddi bir yapım vardır. Arkadaşlık ilişkilerimde de aynı atmosferi korur, ne kadar dost canlısı olsam da aradaki belli bir mesafeyi korumaktan hiç vazgeçmem. Kötü gün dostuyumdur, konuşmaktan ziyade dinlemekten hoşlanan bir yapım vardır. Çok konuşkan kişilerden dahi rahatsız olmam ancak boş konuşanlara da asla tahammül edemem.

Laubalilik ile samimiyet arasındaki ince çizgiyi korumayı bilen, nostaljik filmlerden hoşlanan beylerle arkadaş olmak isterim. Mümkünse çocuk sahibi olmamak şartıyla ve yaşı en az benim kadar olan, hatta mümkünse benden yaşca büyük beylerle tanışmak ve ortak ilgi alanlarımız üzerine sohbet etmek tercihim olacaktır.

Bir Cevap Yazın