Hakkari Gerçek Resimli Escort Didem

Selam, ben Bayan Didem 20 yaşında kararlı hayatta başarıya odaklanmış tuttuğunu kopartan kızlardanım. Eczanede çalışıyorum fakat hayatımı sadece o iş yerine adamak istemiyorum. Yeni yerler yeni insanlarla tanışmak için o iş yerini bir basamak olarak kullanıyorum. Yakın zamanda o işimden ayrılmayı düşünüyorum ve kendimi daha iyi kanıtlayabileceğim farklı bir meslekte gözüm diyebilirim.

Kısa yoldan zengin olmak değil idealim ama ona yakın bir şey olduğunu da itiraf etmeliyim. Bu nedenle bazen kız arkadaş çevremde partnerlik yapan bayanlarla kısa sohbetlerim oluyor ve yaptıkları işe sıcak baktığımı gizleyemem. Gezmeyi çok seviyorum ve gittiğim ortamlara kesinlikle çabuk adapte oluyorum. Sinema ve gezi hayatımda çok yer kaplıyor ve severek yaptığım aktivitelerim olduğunu da söylemek isterim. Müzik dinlemek sinemaya gitmek ve bazı özel aktiviteler yapmak kesinlikle çok sevdiğim şeyler arasında yer almaktadır.

Hayattan zevk alarak yaşamak ve günlerimi boşa geçirmemek ise hayat anlamındaki en büyük kararlılığımdır. Huysuz ya da nazlı bir kız değilim ve beden beklenenleri yapmakta zorluk çekmiyorum. Oldukça özgür işini bilen ve boş vakitlerinde mutlaka farklı aktivitelerle kendini mutlu etmesini bilen bayanlardanım. Aslında resim yapmak ya da yürüyüşe çıkmak gibi kendime has hobilerim de var. Bunlar mutlu olmamı sağlayan şeyler ve huzuru kesinlikle bu tür ufak şeylerde bile bulabilecek kadar mütevazi kişiliğe sahibim.

Bir Cevap Yazın